Naturforvaltningskonferencen 2017 – Københavns Universitet

Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

2017 > Naturforvaltningskonfe...

Deltagerliste

Naturforvaltningskonferencen 2017
Dato:  28. sep. 2017
Sted: Skovskolen i Nødebo
Fulde navn Stilling
Anders Jensen
ida Marquardtsen sling 18
Lene Zanchetta Kock Studerende
Thor Hjarsen Formand, Hellebæk Kohaves Venner
Mads Lindstrøm Projektleder
Catrina Kristensen Faglig leder
Ann Kjemtrup Afdelingsleder
Jane Bech Sektionschef
Catrina Kristensen Faglig leder
Ann Kjemtrup Afdelingsleder
Jane Bech Sektionschef
Michael Fallesen Entrepriseleder
Thomas Christensen
Sigurd Falck Gansted Projektleder
Berit Mogensen Vandløbsmedarbejder
Troels Karlog Skovfoged
Tina Køel Jensen Biolog
Lena Bau Biolog
Erik Dalby Driftsleder / Skovfoged
Bjørn Aaris-Sørensen Naturforvalter, cand.scient.
Mogens Elchendorv Privat-Pensionist
Katrine Bang Hauberg Forstfuldmægtig
Karin Helene Larsen biolog
Lars Sønderby Skov- og Landskabsingeniør
Ann Toubro Johansen Underviser på Jordbrugsteknolog uddannelsen
Lasse Sigurd Nielsen Driftschef
Christian Lundberg Skov og landskabsingeniør
Birgitte Sølvkjær Natur og vandløbsmedarbejder
henriette voigt Naturmedarbejder
Sven Norup Skovfoged
Marie Lau Florin
Mette Thornholm Natursagsbehandler
Jakob Christian Lausen Specialkonsulentos
Stine Block Mattesen Skov- og landskabsingeniørstuderende
Simon Ravn Petersen studerende
Oliver VIllsborg Pedersen Studerende
Mathilde Rasmussen Studerende
Rikke Jørgensen
David Andreas Nygård Studerende
Rune Lund Geest Studerende
Julia Gram-Jensen naturmedarbejder
Emilie Hjorth Ceylan Adjunkt
Anja Egede Bjødstrup Projektleder, Pleje- og Udviklingsplaner
Susanne Henriksen projektleder, pleje- og udviklingsplaner
Benjamin Dyre Miljøplanlægger
Jakob K. Frimand
Søren Mikael Møller Skov- og landskabsingeniør
Søren Agerlund
Lars Skou Gleerup Natur- og jordbrugskonsulent
Marianne Fisker Projektleder
Jacob Skriver Driftsleder
Rita Merete Buttenschøn
Mette Bjerre Larsen Biolog
Tone Neerup studerende
Sidsel Skeller Kristoffersen studerende
hans lassen
Anne Larsen Biolog
Dieter Hoffmann Studerende EASJ
Claes Frederik Hornhaver Studerende
Emil Nagel Studerende
Frederik Rathje
Chrisian Valkki Vestergård
Asmus Søderlund Breitenbach
Stine Sandra Wagner Pedersen Studerende
Jens Boye Larsen EASJ
Rasmus Nederby Michelsen
Mikkel Walther Jensen Studerende
Aleksander S. Kofod
Michael Oftelund Larsen
RikkeChristiansen
Mia Elisabeth Sørensen
Magnus Pedersen Studerende
Simon Nielsen Ehrenreich studerende
Mikkel Brünner Projektleder
Peter Bech Thomsen Skov- og Landskabsingeniør, hold 18
Gunnar Uhnger
Elsemarie Kragh Nielsen Lokal Projektleder
Sofus Zöga Hanghøj studerende SLING18
Martin Irving Reimers Skovfoged
Bugge Vick Studerende
Steffen Marker Studerende
Benjamin Lind Pedersen
Nikolaj Budde studerende
Dorthe Herdis Schmidt
Torben Petersen Banechef
Lia Maria Hauch Kaufmann Specialkonsulent
Rikke Edemann Detlefsen
Ole Tyrsted Jørgensen Afdelingsleder Natur og Trafik
Anders Bloch Jørgensen Studerende
Daniel Andersen studerende
michael s daugaard Vej- og parkchef
Emil Würtz Nilsson Sling elev i HedeDanmark
Amanda Lenchler-Hübertz Studerende
Signe Marie Skov Vendike Studerende
Alexander Hede Lundstrøm Studerende
Jonas Bøgh Vangsgaard Studerende
Stine
Mathis Gallego-Pedersen
Brian Nørgaard Christensen Studerende
Fanny Grabmayr
Julie Strøm Bendixen Studerende
Anni Nasheel Lauge Gill Studerende, Skov- og landskabsingeniør, hold 18
Anni N. L. Gill Studerende, skov- og landskabsingeniør, hold 18
Karsten Wandall Biolog
Mark Therkildsen studerende
Tine Eggertsen
Joakim Langaa Praktikant Skov- og landskabsingeniør
Anna Worm Landskabaforvalter
Bettina Rasmussen Naturmedarbejder
Melanie Ørskov Studerende
Morten Jørgensen Sagsbehandler